mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Żubardź
2 pokoje
46,00 m2
6 304,35 zł/m2
Łódź, Bałuty, Żubardź
LDR-MS-1826
, mieszkanie na sprzedaż
OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – ŻUBARDŹ, ŁÓDŹ Idealna okazja inwestycyjna | 2 pokoje | 46 m² | balkon loggia Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 3 piętrze w zadbanym, 3-piętrowym bloku na łódzkim ...
290 000 zł
mieszkanie na wynajem - Łódź
2 pokoje
53,00 m2
41,51 zł/m2
Łódź
MACH-MW-301
, mieszkanie na wynajem
Mieszkanie do wynajęcia – 2 pokoje, 53 m², ul. Milionowa – Łódź Widzew (osiedle „Białe”) Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 4 piętrze w bloku na spokojnym osiedlu „Białe” przy ul. Milionowej w Łodzi. Mieszkanie jest estetycznie ...
2 200 zł
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Zawada-Kolonia, Główna
1 500,00 m2
266,00 zł/m2
Tomaszów Mazowiecki (gw), Zawada-Kolonia, Główna
KAW-GS-36617
, działka na sprzedaż
Ta bardzo atrakcyjna działka we wsi Kolonia Zawada. To idealna inwestycja dla przyszłych właścicieli. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: Doskonałe miejsce, które łączy komfort życia w zielonej, cichej przestrzeni z ...
399 000 zł
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Zawada-Kolonia, Główna
5 pokoi
159,63 m2
3 414,15 zł/m2
Tomaszów Mazowiecki (gw), Zawada-Kolonia, Główna
KAW-DS-36615
, dom na sprzedaż
Twój dom marzeń może być wszędzie! Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 124,56 m² (159,63 m² powierzchni całkowitej), usytuowany na działce o powierzchni 1362  m², położony w kameralnym i zielonym osiedlu. Nieruchomość jest prezentowana ...
545 000 zł
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Liliowa
6 pokoi
120,00 m2
4 583,33 zł/m2
Tomaszów Mazowiecki, Liliowa
KAW-DS-36614
, dom na sprzedaż
Mamy do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji. Dom z lat 80 - tych, ocieplony, piętrowy w pełni podpiwniczony.  Lokalizacja: ulica Liliowa, wokół zabudowa tylko domków jednorodzinnych.  Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz z sieci.  Dom systematycznie ...
550 000 zł
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki
5 pokoi
150,00 m2
5 066,67 zł/m2
Tomaszów Mazowiecki
KAW-DS-36613
, dom na sprzedaż
Szukasz miejsca otoczonego zielenią? Jednocześnie chcesz być w centrum, blisko tętniącego pulsu miasta? Nieruchomość  idealna dla rodziny wielopokoleniowej, osób chcących prowadzić działalność gospodarczą bądź inwestora nastawionego na wynajem.                                           DO ...
760 000 zł
dom na sprzedaż - Stryków, Dobra
5 pokoi
219,00 m2
5 022,83 zł/m2
Stryków, Dobra
MACH-DS-300
, dom na sprzedaż
Dom 174 m² | działka 999 m² | pompa ciepła + fotowoltaika - Dobra Gmina Stryków Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w agreście, położony w spokojnej miejscowości Dobra koło Stryków, z bardzo dobrym dojazdem do Łódź oraz autostrady ...
1 100 000 zł
hala na wynajem - Zapolice, Holendry Paprockie
190,00 m2
0,00 zł/m2
Zapolice, Holendry Paprockie
CNT-HW-1648
, hala na wynajem
Oferujemy na wynajem halę o powierzchni 100m2 oraz pomieszczenia biurowo - usługowe o powierzchni 90m2 usytuowaną w gminie Zapolice - Holendry. Hala z bramą wjazdową, pozwala na parkowanie dwóch samochodów jednocześnie. W budynku znajdują się również pomieszczenia ...
3 500 zł
działka na sprzedaż - Głowno (gw), Wola Mąkolska
1 047,00 m2
90,74 zł/m2
Głowno (gw), Wola Mąkolska
PFT-GS-4406
, działka na sprzedaż
Polecam atrakcyjną działkę budowlaną położoną we wsi Wola Mąkolska gm. Głowno Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, bliskości natury, wiejskiego klimatu z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie z wygodnym dostępem do atrakcji aglomeracji Łódzkiej. Teren ...
95 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska
1 pokój
20,14 m2
10 427,01 zł/m2
Łódź, Śródmieście, Pomorska
PRO-MS-11055
, mieszkanie na sprzedaż
Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku windą, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego (w pobliżu: Wydział Prawa i Administracji, ...
210 000 zł
dom na wynajem - Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy
1 1 pokoi
300,00 m2
30,00 zł/m2
Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy
PRO-DW-11053
, dom na wynajem
Wolnostojący budynek na działalność  gospodarczą np. SZKOŁA, PRZEDSZKOLE, BIURO, USŁUGI, firma KOMPUTEROWA, firma ARCHITEKTONICZNA,  itp. NAJEMCA 0% PROWIZJI !!! BUDYNEK na osiedlu mieszkaniowym KAROLEW, blisko Dworca Kaliskiego i Al. Włókniarzy Trzy kondygnacje: ...
9 000 zł
działka na sprzedaż - Lubochnia, Lubochnia-Górki, Górki
623,00 m2
174,96 zł/m2
Lubochnia, Lubochnia-Górki, Górki
KAW-GS-36612
, działka na sprzedaż
Dom jednorodzinny do własnej adaptacji. Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest we wsi  Lubochnia Górki. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Infrastruktura - w bliskiej odległości od domu znajdują się tereny zielone oraz wszystko co niezbędne do codziennego ...
109 000 zł
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Cisowa
40,00 m2
9 750,00 zł/m2
Tomaszów Mazowiecki, Cisowa
KAW-DS-36611
, dom na sprzedaż
Dom jednorodzinny, wolnostojący do własnej adaptacji. Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowiecki przy ulicy Cisowej. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Infrastruktura - w bliskiej odległości od domu znajdują się tereny zielone oraz ...
390 000 zł
dom na sprzedaż - Świerklaniec
3 pokoje
75,00 m2
10 120,00 zł/m2
Świerklaniec
SRN-DS-30
, dom na sprzedaż
NOWOCZESNOŚĆ i KOMFORT na KAMERALNYM OSIEDLU w ŚWIERKLAŃCU Oto dom - świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe miejsce do zamieszkania, a być może i do pracy. W domu bez wątpienia można urządzić biuro.  Jednak skupmy się na MIESZKALNYCH walorach ...
759 000 zł
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście
47,00 m2
42,55 zł/m2
Łódź, Śródmieście
LDR-LW-1824
, lokal na wynajem
Komfortowy lokal użytkowy w prestiżowej lokalizacji – centrum Łodzi Oferujemy do wynajmu funkcjonalny i komfortowy lokal o powierzchni 47 m², zlokalizowany w zadbanej kamienicy na pierwszym piętrze, u zbiegu ulic Kilińskiego i Rewolucji 1905 r. w sercu Łodzi. Lokal ...
2 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście
2 pokoje
44,00 m2
9 431,82 zł/m2
Łódź, Śródmieście
TOPH-MS-43
, mieszkanie na sprzedaż
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na piątym piętrze wieżowca przy ul. Zacisze w Łodzi.  W skład powierzchni użytkowej mieszkania wchodzą: - pokój 1/salon o powierzchni ok. 18 m2 z wyjściem na balkon - 4 m2, - pokój 2/sypialnia o powierzchni ...
415 000 zł
dom na sprzedaż - Zduńska Wola
5 pokoi
150,00 m2
13 000,00 zł/m2
Zduńska Wola
CNT-DS-1647
, dom na sprzedaż
Dom na sprzedaż – komfort, nowoczesność i przestrzeń. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, zaprojektowany z myślą o wygodzie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Idealny dla rodzin, które cenią przestrzeń, jakość oraz nowoczesne rozwiązania.  Powierzchnia ...
1 950 000 zł
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Teofilów
1 pokój
61,88 m2
23,43 zł/m2
Łódź, Bałuty, Teofilów
EXP-MW-10198
, mieszkanie na wynajem
DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE „W CHMURACH” - ŁÓDŹ - TEOFILÓW WYJĄTKOWA, PRZESTRONNA KAWALERKA Z ZADASZONYM TARASEM. IDEALNA DLA OSÓB, KTÓRE SZUKAJĄ MIESZKANIA NIESTANDARDOWEGO, Z KLIMATEM, W CHMURACH...  IDEALNA JAKO MIESZKANIE POŁĄCZONE Z PRACOWNIĄ PLASTYCZNĄ itp  IDEALNA ...
1 450 zł
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Cegielniana
6 pokoi
177,00 m2
6 774,01 zł/m2
Tomaszów Mazowiecki, Cegielniana
KAW-DS-36610
, dom na sprzedaż
Szukasz komfortu, spokoju  i dobrej lokalizacji?  Mamy taką ofertę. Dom w zabudowie szeregowej - wysoki standard.   Do sprzedaży dom piętrowy, podpiwniczony o pow. 177 m2. To dom który nie wymaga nakładów finansowych. Wybudowany w roku 2019, cegła kratówka, ocieplony, ...
1 199 000 zł
obiekt na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice, Tomanka
1 095,00 m2
2 374,43 zł/m2
Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice, Tomanka
KAW-BS-36609
, obiekt na sprzedaż
TAKICH OFERT JEST MAŁO,  Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami produkcyjnymi, magazynowymi na działce  o powierzchni  6 775 m2.  Na terenie tym znajduje się  największy główny budynek produkcyjny wraz z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej  powierzchni  ...
2 600 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Os. Pojezierska
2 pokoje
45,13 m2
7 755,37 zł/m2
Łódź, Bałuty, Os. Pojezierska
LDR-MS-1823
, mieszkanie na sprzedaż
Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie – Bałuty, Osiedle Pojezierska Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,13 m², zlokalizowane przy ul. Mackiewicza/Olsztyńska w spokojnej, zielonej części Łodzi. Lokal usytuowany ...
350 000 zł
dom na sprzedaż - Lubochnia, Tarnowska Wola
5 pokoi
180,00 m2
4 050,00 zł/m2
Lubochnia, Tarnowska Wola
KAW-DS-36606
, dom na sprzedaż
Dom w stanie deweloperskim – po kompleksowej modernizacji Na sprzedaż dom z 1980 r., który w 2015 roku przeszedł gruntowną przebudowę i modernizację technologiczną. Budynek łączy solidne mury z nowoczesnym standardem wykończenia (wnętrza przygotowane do finalnych prac ...
729 000 zł
dom na sprzedaż - Lubochnia, Lubochenek
5 pokoi
236,00 m2
5 042,37 zł/m2
Lubochnia, Lubochenek
KAW-DS-36605
, dom na sprzedaż
Nowoczesny Dom z Dużym Budynkiem Gospodarczym (MOŻE TO BYĆ DRUGI DOM MIESZKALNY) lokalizacja - Lubochenek, gm. Lubochnia Szukasz domu, który łączy komfortowe warunki mieszkalne z ogromnym potencjałem do prowadzenia działalności lub realizacji pasji? Prezentujemy ...
1 190 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Wiejska
2 pokoje
48,00 m2
6 854,17 zł/m2
Tomaszów Mazowiecki, Wiejska
KAW-MS-36604
, mieszkanie na sprzedaż
Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, przyjemne, jasne mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wiejskiej. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Opis nieruchomości: Przestronne bardzo jasne mieszkanie z ogromnym potencjałem. Na ...
329 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem