mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
2 pokoje
46,50 m2
8 279,57 zł/m2
Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
KAW-MS-36632
, mieszkanie na sprzedaż
Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim na Smugowej Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...
385 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew
2 pokoje
37,00 m2
10 675,68 zł/m2
Łódź, Widzew, Zarzew
LDR-MS-1831
, mieszkanie na sprzedaż
Przytulne M-3 przy Parku Podolskim – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku przy ul. Tatrzańskiej w Łodzi. To idealna propozycja dla singla, ...
395 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska
1 pokój
20,14 m2
10 427,01 zł/m2
Łódź, Śródmieście, Pomorska
PRO-MS-11124
, mieszkanie na sprzedaż
Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku winda, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego (w pobliżu: Wydział Prawa i Administracji, ...
210 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia
3 pokoje
53,00 m2
8 660,38 zł/m2
Łódź, Polesie, Retkinia
LDR-MS-1830
, mieszkanie na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 53 m², położone na parterze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na cenionym osiedlu Retkinia w Łodzi, w rejonie ulic Rajdowa – Wyszyńskiego. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ ...
459 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe
2 pokoje
32,65 m2
10 995,41 zł/m2
Zduńska Wola, Południe
CNT-MS-1653
, mieszkanie na sprzedaż
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,65m2 usytuowane na I piętrze  w Zduńskiej Woli - Południe. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc . Salon z kuchnią – 21 m2, sypialnia – 8 m2, łazienka - 4 m2, balkon 7 m2. Mieszkanie ...
359 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Deptak, Piotrkowska
4 pokoje
148,00 m2
6 621,62 zł/m2
Łódź, Śródmieście, Deptak, Piotrkowska
PRO-MS-11118
, mieszkanie na sprzedaż
4-POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY NA UL. PIOTRKOWSKIEJ - DEPTAK, PO GENERALNYM REMONCIE, NA CELE MIESZKALNE, KANCELARIĘ, BIURO, GABINETY LEKARSKIE itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA.  UWAGA ! W OFERCIE PRZEDSTAWIONA PROPOZYCJA ADAPTACJI MIESZKANIA POD WARUNKIEM ...
980 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, KILIŃSKIEGO
1 pokój
23,77 m2
10 938,16 zł/m2
Łódź, Śródmieście, KILIŃSKIEGO
PRO-MS-11115
, mieszkanie na sprzedaż
Umeblowana kawalerka, w estetycznym budynku po generalnej rewitalizacji w 2017 roku, budynek z 1923 roku przebudowany na  nowoczesny blok, teren ogrodzony z parkingiem (ograniczona liczba miejsc ) - wjazd bramą na pilota, Kilińskiego przy Piłsudskiego, w okolicy GALERII ...
260 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Górna, Demokratyczna/Rudzka Góra
3 pokoje
69,64 m2
8 759,33 zł/m2
Łódź, Górna, Demokratyczna/Rudzka Góra
PRO-MS-11112
, mieszkanie na sprzedaż
POLECAM 3-pokojowy apartament w kameralnym budynku wielorodzinnym w rejonie ul.Demokratycznej, Rudzkiej Góry, do zamieszkania, umeblowany i wyposażony, dobry standard, w cenie wysokiej klasy meble i wyposażenie, garaż przy budynku na ogrodzonym terenie.  ...
610 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem