Podobne oferty
LDR-MS-722 -- || -- ABL-MS-7053 -- || -- TOPH-MS-29 -- || -- PIH-MS-923 -- || --1
37,30
8 016,09
Tuż przy Placu Hallera.
Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z cegły o powierzchni 37,30m2 w pełnym rozkładzie. Po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania w bardzo dobrym stanie.
Blisko placówki usługowo-handlowe, szkoły, uczelnie, przedszkola. Wszystko co potrzebne do codziennego życia jest na wyciągnięcie ręki. Oferta idealna również jako inwestycja pod wynajem.
Dlatego jeśli szukasz mieszkania bo pracujesz w pobliżu i chcesz by Twoje nowe miejsce nie wymagało remontu? Zadzwoń i umów się na prezentację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Odpłatność. Usługa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jest odpłatna wysokość wynagrodzenia (prowizji) wynosi w przypadku pośrednictwa przy sprzedaży od 3,5 % (umowa na wyłączność) do 4,5% (umowa bez wyłączności) od ceny sprzedaży. W przypadku pośrednictwa przy kupnie - 2,5 % od ceny sprzedaży. Przy pośrednictwie w najmie wynagrodzenie odpowiada jednomiesięcznemu czynszowi najmu. Wynagrodzenie zawiera podatek VAT. Powyższe stawki mogą podlegać negocjacjom (mogą być wyższe lub niższe) .