3
65,00
6 907,69
Nieruchomość składa się z:
Budynek jest po remoncie w 2020 roku.
Typ własności: Odrębna własność.
Na działce o powierzchni 607mkw jest ogród bardzo ładnie zagospodarowany, szambo przelewowe 2 dreny, oraz studnia głębinowa.
Ogromnym atutem nieruchomości jest piękna okolica, otoczenie lasów a jednocześnie świetny dojazd do Łodzi. Bardzo blisko znajduje się szkoła i sklepy. Polecam wszystkim szukającym miejsca w spokojnej i pięknej okolicy dla rodzinnego wypoczynku wśród lasów. Idealna lokalizacja dla miłośników przyrody. Najbliższe sąsiedztwo gwarantuje zachowanie w przyszłości ciszy i spokoju
Prezentacja nieruchomości możliwa wyłącznie po podpisaniu umowy pośrednictwa. Decydując się na zakup tej nieruchomości, zyskujesz pełną obsługę, w tym bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy ze sprawdzonym doradcą kredytowym. Współpracując z Lider Nieruchomości, otrzymujesz rabat na usługi notarialne. Jako profesjonalne biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie prowizyjne od Kupującego za wykonanie usługi pośrednictwa. O szczegóły zapytaj opiekuna oferty.
Zapraszamy do kontaktu.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Odpłatność. Usługa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jest odpłatna wysokość wynagrodzenia (prowizji) wynosi w przypadku pośrednictwa przy sprzedaży od 3,5 % (umowa na wyłączność) do 4,5% (umowa bez wyłączności) od ceny sprzedaży. W przypadku pośrednictwa przy kupnie - 2,5 % od ceny sprzedaży. Przy pośrednictwie w najmie wynagrodzenie odpowiada jednomiesięcznemu czynszowi najmu. Wynagrodzenie zawiera podatek VAT. Powyższe stawki mogą podlegać negocjacjom (mogą być wyższe lub niższe) .




